Hakkımızda

Hakkımızda

BaşkentSOFT olarak 2009 yılında hizmet vermeye başladığımız günden bugüne birçok firmanın web tasarım, yazılım, seo danışmanlığı ve kurumsal firma danışmanlığı hizmetlerini sağlayarak bize güvenen kişilerin güvenlerini asla boşa çıkarmadık... Sizde BaşkentSOFT ile yeniliklere ve zirvelere hazır olun. 

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

BaşkentSOFT olarak ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tasarımlar hazırlayarak firmanızı ve/veya ürünlerinizi internet ortamında istediğiniz şekilde tanıtmanızda yardımcı oluyoruz.

BaşkentSOFT olarak ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tasarımlar hazırlayarak firmanızı ve/veya ürünlerinizi internet ortamında istediğiniz şekilde tanıtmanızda yardımcı oluyoruz.

BaşkentSOFT olarak ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tasarımlar hazırlayarak firmanızı ve/veya ürünlerinizi internet ortamında istediğiniz şekilde tanıtmanızda yardımcı oluyoruz.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi BaşkentSOFT olarak yakindan takip ederek, müşteri odaklı çözümler üretmek. Konusunda uzman, profesyonel kadromuz ile görsel tasarimlari inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunmak. 

 • Vizyonumuz

  BaşkentSOFT olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açik projeler çagın gereklerine uyum sağlıyoruz.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.